microsoft [F I L I P (DEAF) K A L O U S E K] torrent

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Zábavnější

Vše, co potřebujete k zábavě

Windows Vista Ultimate obsahuje aplikaci Windows Media Center, díky které si můžete celou svou digitální knihovnu zábavy přehrát v počítači nebo v televizoru. Pomocí dálkového ovladače nebo myši můžete prohlížet fotografie ve formě filmové prezentace, procházet sbírku hudby podle obalů, snadno přehrávat disky DVD nebo sledovat a nahrávat oblíbené televizní pořady. Aplikace Media Center také usnadňuje stahování filmů a jejich pozdější přehrávání.

Pomocí aplikace Windows DVD Maker můžete své fotografie a domácí videozáznamy vypálit na profesionálně vyhlížející disky DVD a přehrát je v běžném přehrávači DVD nebo v libovolném počítači.

Díky podpoře konzoly Xbox 360 a jiné spotřební elektroniky připojené k domácí síti můžete aplikaci Windows Media Center povýšit na novou úroveň a těšit se z digitální zábavy na televizorech v celém domě (nejen v pokoji, kde se nachází počítač).

Program Windows Fotogalerie, který je součástí edice Windows Vista Ultimate, nabízí lepší a pružnější možnosti pro získání, uspořádání, opravu, sdílení a tisk digitálních fotografií a domácích videozáznamů. Ke správě a uspořádání fotografií a jejich rychlému a snadnému vyhledávání lze použít značky s klíčovými slovy, systém hodnocení hvězdičkami a okamžité hledání. Windows Fotogalerie obsahuje nejdůležitější funkce pro úpravu fotografií, které umožňují rychlý a snadný ořez, odstranění červených očí a dokonce úpravu expozice a barev digitálních fotografií. Pomocí tohoto programu můžete v počítači přehrávat prezentace fotografií a videozáznamů, volit z několika témat a šablon, nastavovat hudební doprovod a prohlížet tyto prezentace v televizoru.

Systém Windows Vista Ultimate dovoluje hraní nejnovějších náročných počítačových her s ohromujícími prostorovými efekty. Z her opatřených značkou Games for Windows si mohou uživatelé každého věku a schopností vybrat od jednoduchých až po výpravné, a hrát je v počítači nebo online. Nejnovější a graficky nejdokonalejší hry na trhu bude možné spouštět pouze v systému Windows Vista s integrovaným rozhraním DirectX 10.

Windows Vista Ultimate obsahuje aktualizace oblíbených her integrovaných do systém Windows, jako jsou Solitaire, Spider Solitaire a FreeCell. Edice Windows Vista Ultimate však obsahuje také tři nové prémiové hry: Mahjong Titans, Šachy Titans a InkBall.

Aktualizovaný program Windows Movie Maker umožňuje digitalizaci, střih a publikování domácích videozáznamů ve standardním nebo vysokém rozlišení.

Program Windows Media Player 11 obsahuje nové funkce zaměřené na správu knihovny digitální hudby, fotografií a videozáznamů uložených v počítači. Můžete se snadno připojit k různým přenosným přehrávačům a vzít si svou kolekci médií na cesty.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.