microsoft [F I L I P (DEAF) K A L O U S E K] torrent

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Mobilní

Vše potřebné pro ideální mobilní počítač

Centrum nastavení mobilních zařízení šetří čas tím, že umožňuje pohotově najít a upravit důležitá nastavení mobilního systému na jednom snadno přístupném místě. V tomto centru je například možné rychle nastavit bezdrátovou síť, displej, zvuk, počítač Tablet PC a možnosti prezentace. Můžete zde rovněž upravit možnosti napájení a dosáhnout tak maximální výdrže baterie.

Pokud jsou v přenosném počítači uloženy důvěrné a cenné informace, můžete pomocí nástroje Windows BitLocker Drive Encryption zajistit integritu těchto informací zašifrováním celého pevného disku. K těmto informacím máte přístup pouze vy, a to i v případě ztráty, odcizení nebo vyřazení přenosného počítače.

Díky vylepšeným možnostem bezdrátové sítě a podpoře nejnovějších standardů zabezpečení těchto sítí se mobilní uživatelé mohou snadněji, s větší důvěrou a lepším zabezpečením osobních údajů připojovat k bezdrátovým sítím na pracovišti, doma nebo ve veřejných přístupových bodech.

Používání počítačů vybavených technologií Windows Tablet and Touch a systémem Windows Vista Ultimate je jednodušší a efektivnější, protože obsahuje nové a vylepšené funkce pro zadávání znaků perem, zdokonalenou navigaci a podstatně vylepšené rozpoznávání rukopisu. Edice Windows Vista Ultimate má dokonce integrovanou podporu pro dotykové obrazovky.

Pomocí Vzdálené plochy se můžete připojit k počítači a vzdáleně ho ovládat. Tato funkce systému Windows Vista Ultimate umožňuje lepší zabezpečení vzdáleného přístupu k dokumentům a programům v počítači. Vzdálený přístup můžete získat z jiného počítače v domácí síti, podnikové síti nebo internetu, takže můžete pracovat všude, kde je dostupné připojení k síti.

Centrum synchronizace umožňuje počítač pohodlně a z jednoho místa synchronizovat s jinými počítači, sdílenými položkami na serveru, sdílenými dokumenty, zařízeními pro přehrávání digitálních médií, zařízeními Smartphone, Pocket PC a jinými zařízeními.

Pokud dojde k potížím s připojením k síti, lze je snadno a rychle odhalit a vyřešit pomocí nového nástroje Diagnostika sítě. Většina potíží je opravena automaticky.

Windows Vista Ultimate obsahuje Centrum spolupráce umožňující dosáhnout vyšší produktivity schůzek. Centrum spolupráce usnadňuje spolupráci a sdílení dokumentů mezi malými skupinami uživatelů systému Windows Vista, a to i v případě, že není k dispozici síť.

Technologie Windows SideShow je funkce systému Windows Vista Ultimate, která podporuje sekundární monitory u přenosných počítačů, což usnadňuje zobrazení důležitých informací uložených v přenosném počítači nebo přístup k ovládacím prvkům jiných zařízení při zavřené obrazovce přenosného počítače nebo vypnutém počítači.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.