microsoft [F I L I P (DEAF) K A L O U S E K] torrent

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Jednodušší

Vše, co potřebujete pro snadnější a efektivnější práci

Prostředí Windows Aero nabízí elegantní, vizuálně přitažlivou pracovní plochu, která umožňuje lépe vizualizovat a pracovat s informacemi a poskytuje příjemnější a stabilnější pracovní prostředí.

Pomocí funkce Okamžité vyhledávání (US) můžete rychleji a snadněji najít jakékoli informace, ať už se nacházejí v počítači, v síti či na internetu, nebo dokonce v e-mailových zprávách.

Nástroje Zálohování CompletePC a Obnovení CompletePC neumožňují jen zálohování osobních dokumentů a souborů, ale také všech souborů a programů operačního systému – zkrátka všeho, co je uloženo na pevném disku. V případě závažné hardwarové závady můžete pomocí nástrojů Zálohování CompletePC a Obnovení CompletePC v jednom kroku navrátit celý počítač do funkčního stavu.

Systém Windows Vista Ultimate umožňuje rovněž obnovit předchozí verze souborů a dokumentů, které byly neúmyslně změněny. Stínová kopie automaticky archivuje předchozí verze souborů, takže pokud do souboru neúmyslně uložíte změnu nebo dojde k poškození souboru, můžete snadno obnovit jeho předchozí verzi.

Pomocí technologie samoopravení dokáže systém Windows Vista Ultimate automaticky zjistit a opravit problémy při jejich výskytu, což napomáhá minimalizovat přerušení práce.

Systém Windows Vista Ultimate je dostupný ve 35 jazykových verzích současně. Pokud doma hovoříte více jazyky nebo se učíte nový jazyk, můžete nainstalovat libovolný počet jazyků a přepínat mezi nimi stejně jednoduše, jako když se odhlásíte a znovu přihlásíte. Jestliže se v rodině dělíte o jeden počítač, mohou jednotliví členové pracovat s počítačem v upřednostňovaném jazyku.

Zdokonalený program Windows Fax a skener poskytuje flexibilní a integrované možnosti faxování a skenování z jednoho místa, což usnadňuje odesílání a příjem faxů, skenování dokumentů a obrázků a sdílení těchto prostředků s jinými uživateli. Program Windows Fax a skener umožňuje také plné využití multifunkčních tiskových zařízení.

Služba Přednačtení zlepšuje odezvu počítače a zajišťuje konzistentní výkon systému. Služba Přednačtení sleduje, které aplikace jsou nejčastěji používány a v jakou dobu, a následným přednačtením do paměti zajistí rychlý přístup k těmto aplikacím.

V menších domácích a firemních sítích můžete pomocí Centra síťových připojení z jednoho místa a bez dodatečné odborné podpory vizuálně zkontrolovat stav připojení počítačů a zařízení a vyřešit případné potíže s připojením.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.