microsoft [F I L I P (DEAF) K A L O U S E K] torrent

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Jednodušší

Snazší vyhledávání veškerých informací v počítači a na Internetu

Okamžité vyhledávání informací v počítači – včetně dokumentů, e-mailů, fotografií i hudebních souborů – pomocí funkce Okamžité vyhledávání (US), která je integrována v celém systému Windows Vista.

Vyhledávání informací na internetu je snazší než kdy předtím díky aplikaci Internet Explorer 7, která zahrnuje vyhledávání webů přímo v prohlížeči bez nutnosti používat dodatečné panely nástrojů. Prohlížení na záložkách umožňuje také procházet v jednom okně více webových stránek současně.

Požadované informace můžete ihned zobrazit pomocí postranního panelu a miniaplikací systému Windows, které přinášejí informace v reálném čase, například počasí a zprávy, přímo do vašeho počítače.

Flexibilní organizační funkce usnadňují okamžité vyhledání a zobrazení souborů jakýmkoli požadovaným způsobem.

Uchovejte své vzpomínky díky programu Windows Fotogalerie. Nyní je snazší stáhnout fotografie z digitálního fotoaparátu a pak je uspořádat, upravit, zobrazit či sdílet s rodinou a přáteli.

Rychlá instalace a uvedení do provozu je umožněno pomocí programu Migrace profilu uživatele, který automaticky zkopíruje vaše soubory, fotografie, hudbu, e-maily a nastavení ze starého počítače do nového, vybaveného systémem Windows Vista.

Systém Windows Vista pracuje při plnění vlastních požadavků na pozadí, a poskytuje tak možnost kvalitnější a rychlejší práce s počítačem. Pomocí nových technologií automatického ladění výkonu a diagnostiky se zrychluje reakce nejčastěji používaných aplikací a zkracuje doba stahování souborů.

Služba Přednačtení umožňuje rychlejší provoz počítače i načítání aplikací.

Systém Windows Vista obsahuje novou technologii samoopravení, která identifikuje a opravuje problémy, a snižuje tak prodlevy systému na minimum.

Windows Vista zahrnuje integrovanou diagnostiku, která vyhledává chyby hardwaru, síťové problémy a potíže s pomalým výkonem, abyste je mohli vyřešit dříve, než ovlivní vaši produktivitu.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.