microsoft [F I L I P (DEAF) K A L O U S E K] torrent

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Zábavnější

Užijte si nový rozměr zábavy

Díky aplikaci Windows Media Center1 a snadné navigaci v rozhraní Media Center využijete celou knihovnu digitální zábavy v počítači nebo v televizi. Prohlížení fotografií v podobě prezentace, hudební kolekce v podobě titulního obrázku disku, přehrávání disků DVD nebo sledování a záznam oblíbených televizních pořadů lze ovládat dálkovým ovládáním aplikace Media Center, myší nebo dotykovou obrazovkou. Aplikace Media Center dokonce usnadňuje stahování filmů a jejich libovolné přehrávání.

Prezentace fotografií a domácího videa lze v profesionální kvalitě disku video DVD vypálit pomocí nástroje Windows DVD Maker a spouštět na libovolném standardním přehrávači disků DVD nebo počítači.

Díky podpoře konzoly Xbox 360 a jiné spotřební elektroniky připojené k domácí síti můžete aplikaci Windows Media Center povýšit na novou úroveň a těšit se z digitální zábavy na televizorech v celém domě1,2.

Zažijte novou generaci her se superrealistickým zobrazením a neuvěřitelným výkonem. K dispozici jsou hry Games for Windows pro každý věk a schopnosti, od jednoduchých až k pokročilým, ať v počítači nebo na webu. Nejnovější a graficky nejdokonalejší počítačové hry na trhu bude možné spouštět pouze v systému Windows Vista s integrovaným rozhraním DirectX 10.

Všechny hry lze instalovat, spravovat a hrát díky jedinému snadno přístupnému umístění pomocí aplikace Průzkumník her Windows.

Více zábavy přinášejí tři nové prvotřídní hry, které jsou součástí edice Windows Vista Home Premium: Mahjong Titans, Šachy Titans a InkBall.

Aktualizovaný program Windows Movie Maker umožňuje digitalizaci, střih a publikování domácích videozáznamů ve standardním nebo vysokém rozlišení.

Program Windows Media Player 11 obsahuje nové funkce zaměřené na správu knihovny digitální hudby, fotografií a videa uloženého v počítači. Můžete se snadno připojit k různým přenosným přehrávačům a vzít si svou kolekci médií na cesty.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.