microsoft [F I L I P (DEAF) K A L O U S E K] torrent

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Přehled (Info)

Windows Vista Home Premium je edice, která garantuje snadnější použití, vyšší zabezpečení a více zábavy ve vašem domácím počítači i na cestách

Tady je: nejvhodnější edice pro domácí stolní i přenosné počítače. Edice Windows Vista Home Premium poskytuje produktivitu a zábavu ve vašem počítači doma i na cestách. Obsahuje aplikaci Windows Media Center, která usnadňuje práci s digitálními fotografiemi, televizním záznamem a filmy i hudbou. Navíc zajišťuje zcela novou úroveň kvality zabezpečení a spolehlivosti. Sečteno a podtrženo, edice Windows Vista Home Premium přináší radost z práce s domácí výpočetní technikou.

Vše začíná průlomovým designem, který usnadňuje každodenní používání počítače. Uživatelské rozhraní Windows Aero nabízí dynamické odrazy a plynulé animace, průsvitné „skleněné“ panely nabídek a možnost přepínání mezi otevřenými okny v novém třírozměrném uspořádání. Funkce okamžitého vyhledávání v počítači a nové způsoby uspořádání informací umožňují okamžité nalezení a využití e-mailů, dokumentů, fotografií, hudby a jiných potřebných informací.

Edice Windows Vista Home Premium rovněž pomáhá zabezpečit vaše osobní údaje, počítač a rodinné využívání výpočetní techniky lépe než předchozí verze systému Windows. Například aplikace Windows Internet Explorer 7 v systému Windows Vista obsahuje automatizovanou ochranu proti škodlivému softwaru a podvodným webům, a umožňuje tak používat počítač s větší důvěrou. Edice Windows Vista Home Premium rovněž poskytuje automatické zálohování souborů, například cenných digitálních fotografií, hudby, filmů, dokumentů a dalších souborů, takže můžete odpočívat a soustředit se na záležitosti, které jsou pro vás nejdůležitější. Pomocí integrované rodičovské kontroly mohou rodiče zajistit svým dětem odpovídající a bezpečnější používání počítače.

A jak je to se zábavou? Významným přínosem edice Windows Vista Home Premium je výrazné zlepšení možností digitální zábavy. Aplikace Windows Media Center usnadňuje uspořádání a práci s fotografiemi, hudbou, disky DVD, záznamem televizního vysílání a domácím videem. Zábavu s počítačem nebo i televizí v obývacím pokoji si můžete užít pomocí konzoly Xbox 360 bezdrátově připojené k počítači¹,². Edice Windows Vista Home Premium usnadňuje vypalování fotografických prezentací a domácího videa do podoby disku video DVD v profesionální kvalitě, které si mohou vaši přátelé a rodina kdykoli prohlédnout s použitím přehrávače disků DVD nebo počítače. Spolu s bezkonkurenční podporou her a hudby nabízí edice Windows Vista Home Premium kompletní možnosti domácí zábavy.

Chcete-li počítač používat na cestách, oceníte edici Windows Vista Home Premium, protože vám zajistí maximální využití možností přenosného počítače. Poskytuje zjednodušené řízení spotřeby, snadnější bezdrátové připojení, zjednodušené způsoby synchronizace se zařízeními nutnými pro připojení do sítí. Protože jde o neuvěřitelně pružný systém, můžete si dokonce kreslit či psát rukou na počítači Tablet PC a užívat si zábavy pomocí aplikace Windows Media Center na cestách, v kavárně nebo při odpočinku na pohovce. Mobilní výpočetní technika nebyla nikdy předtím na takové úrovni.

V neposlední řadě usnadňuje edice Windows Vista Home Premium instalaci a údržbu nového počítače. K dispozici jsou nové funkce, které usnadňují přenos všech dat a nastavení ze starého počítače do nového, a technologie, která pomáhá zajistit rychlý a spolehlivý provoz počítače.

Ať už si v přenosném počítači vedete účetnictví, ukládáte studijní materiály, sledujete stažené nebo nahrané filmy nebo sdílíte oblíbené fotografie s přáteli na vytvořeném disku DVD, zážitek je mnohem bohatší na počítači vybaveném systémem Windows Vista Home Premium.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.