microsoft [F I L I P (DEAF) K A L O U S E K] torrent

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Mobilní

Produktivita a zábava s přenosným počítačem

Díky funkci bezpečného režimu spánku a obnovení lze používat přenosný počítač kdekoli bez obav o výdrž baterií. Stisknutím tlačítka napájení pozastavíte a poté obnovíte pracovní relaci počítače během několika sekund. Prodlužujete tak výdrž baterie v úsporném režimu.

Díky Centru síťových připojení a sdílení se můžete připojit snadno a bezpečně k bezdrátovým sítím kdykoli mimo kancelář nebo snadno nastavit bezpečnou bezdrátovou síť doma.

Centrum nastavení mobilních zařízení šetří čas a starosti rychlejším přístupem a nastavením hlavních údajů mobilního systému- to vše z jediného umístění.

Pomocí Centra spolupráce můžete bezdrátově připojit přenosný počítač k počítači svých přátel a sdílet fotografie, videa a dokumenty v kavárně, při práci na skupinovém projektu nebo v mnoha jiných situacích - i bez připojení k síti internet.

Synchronizaci podporovaných zařízení pro digitální média, zařízení Smartphone a jiných digitálních zařízení s počítačem lze zajistit pomocí Centra synchronizace.

Přirozenějšího a osobnějšího vyjádření lze dosáhnout pomocí počítače Tablet PC nebo libovolného počítače využívajícího technologii dotykové obrazovky, která umožňuje při psaní e-mailů, úpravách fotografií nebo práci s oblíbenými aplikacemi kreslit, dotýkat se nebo psát přímo na obrazovku.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.