microsoft [F I L I P (DEAF) K A L O U S E K] torrent

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Jednodušší

Snazší a intuitivnější ovládání

Pozoruhodné uživatelské rozhraní Windows Aero nabízí skvělé vizuální efekty včetně užitečných animací, průsvitných „skleněných“ panelů nabídek a náhledů miniatur spuštěných programů. Možnosti vašeho počítače nebyly nikdy takové jako nyní.

Jedinečnou součástí funkce Windows Aero je funkce Přepínání oken 3D, která umožňuje dynamicky přepínat mezi spuštěnými programy v trojrozměrném vrstveném pohledu, takže lze rychle najít a zvolit požadovaný program.

Pomocí funkce Okamžité vyhledávání (US) integrovaného ve všech systémech Windows Vista lze vyhledávat informace uložené v počítači, včetně dokumentů, e-mailů, fotografií a hudebních souborů.

Vyhledávání informací na internetu je snazší než kdy předtím díky aplikaci Internet Explorer 7, která zahrnuje vyhledávání webů přímo v prohlížeči bez nutnosti používat dodatečné panely nástrojů. Prohlížení na záložkách rovněž umožňuje současné prohlížení několika webových stránek v jediném okně.

Požadované informace můžete ihned zobrazit pomocí postranního panelu a miniaplikací systému Windows, které přinášejí informace v reálném čase, například počasí a zprávy, přímo do vašeho počítače.

Flexibilní organizační funkce usnadňují okamžité vyhledání a zobrazení souborů jakýmkoli požadovaným způsobem.

Uchovejte své vzpomínky pomocí programu Windows Fotogalerie. Nyní je snazší stáhnout fotografie z digitálního fotoaparátu a kdykoliv je uspořádat, upravit, zobrazit či sdílet s rodinou a přáteli.

Rychlá inovace a uvedení do provozu je umožněna díky programu Migrace profilu uživatele, který automaticky zkopíruje vaše soubory, fotografie, hudbu, e-maily a nastavení ze starého počítače do nového vybaveného systémem Windows Vista.

Windows Vista pracuje při plnění vlastních požadavků na pozadí, a poskytuje tak možnosti kvalitnější a rychlejší práce. Pomocí nových technologií automatického ladění výkonu a diagnostiky systém Windows Vista zrychluje reakce nejčastěji používaných aplikací a pomáhá zkrátit dobu stahování souborů.

Služba Přednačtení rovněž zlepšuje odezvu a výkon počítače sledováním nejčastěji používaných aplikací a tyto aplikace se pak předběžně zavádějí do paměti pro rychlý přístup.

Windows Vista obsahuje novou technologii samoopravení, která identifikuje a opravuje problémy, a snižuje tak prodlevy systému na minimum.

Tento systém také zahrnuje integrovanou diagnostiku, která vyhledává chyby hardwaru, síťové problémy a potíže s pomalým výkonem, abyste je mohli vyřešit dříve, než ovlivní vaši produktivitu.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.