microsoft [F I L I P (DEAF) K A L O U S E K] torrent

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Bezpečnější

Lepší ochrana počítače, osobních údajů a rodiny v porovnání s předchozími verzemi systému Windows.

Program Windows Defender umožňuje chránit počítač před automaticky otevíranými okny, nízkým výkonem a ohroženími zabezpečení způsobenými spywarem nebo jiným nežádoucím softwarem.

Dynamická ochrana zabezpečení dovoluje aplikaci Internet Explorer 7 dosáhnout historicky nejvyšší úrovně ochrany zabezpečení při procházení webu. Aplikace Internet Explorer 7 je vybavena technologií ochrany před útoky typu phishing zvyšující ochranu před podvodnými weby, které se pokouší získat vaše osobní informace.

Jedinečný v systému Windows Vista je chráněný režim aplikace Internet Explorer, který zajišťuje ještě bezpečnější procházení webu díky ochraně před stahováním nežádoucího škodlivého softwaru.

Pomocí rodičovské kontroly můžete dětem stanovit pravidla pro používání počítače. Je možné nastavit časové limity používání a ovládat přístup dětí k webu a počítačovým hrám.

Při použití standardních uživatelských účtů můžete děti bez obav nechat používat váš počítač a snížit riziko, že nainstalují škodlivý software nebo v počítači provedou nežádoucí změny.

Plánování zálohování zajišťuje automatické zálohování souborů, například cenných digitálních fotografií, hudby, filmů, dokumentů a dalších souborů, takže můžete odpočívat a soustředit se na záležitosti, které jsou pro vás důležitější.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.