microsoft [F I L I P (DEAF) K A L O U S E K] torrent

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Přehled (Info)

Konečná volba pro podnikání vhodná pro současnost i budoucnost

Edice Windows Vista Business je prvním operačním systémem Windows navrženým konkrétně pro potřeby malých firem. Pomocí vylepšeného a jednoduše použitelného rozhraní, které poskytuje rychlejší a jednodušší vyhledávání požadovaných informací v počítači nebo na webu, můžete zvýšit efektivitu firmy. Nové výkonné bezpečnostní funkce zajišťují kontrolu a ochranu klíčových informací důležitých pro vaši firmu a získávají důvěru vašich zákazníků.

Vylepšení přenosné výpočetní techniky usnadňují rozvíjejícím se firmám zajištění trvalého připojení, ať v kanceláři nebo na cestách. Edice Windows Vista Business šetří čas vyžadovaný pro řešení potíží týkajících se podpory technologií a umožňuje jej věnovat zvyšování úspěšnosti firmy. Edice Windows Vista Business prostě zjednodušuje správu připojování vašich zaměstnanců k síti a zajišťuje, že plně využijí možnosti počítačů, a to jak v kanceláři, tak na cestách. Buďte připraveni na budoucnost a položte základy výpočetní techniky, které budou vyhovovat vaší firmě nejen dnes, ale i v budoucnosti.

Poznámka: Pokud je počítač vybaven 64bitovým procesorem, můžete jeho pokročilou architekturu v této edici systému Windows Vista plně využít.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.